Catecismo da Igreja Católica dla Android

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Darmowy program dla systemu Android, stworzony przez Liturgia Católica Ponto Com.

Catechism of the Catholic Church to codzienna aplikacja dla systemu Android, która pomaga poznać treść Świętego Kościoła Katolickiego, aby lepiej poznać Boga i bardziej Go kochać. Jest to aplikacja dla całego Kościoła Katolickiego, przeznaczona dla wszystkich, którzy regularnie korzystają z liturgii katolickiej.

Dzięki tej aplikacji będziesz mógł poznać treść Świętego Kościoła Katolickiego w prosty, praktyczny i bezpłatny sposób, aby zwiększyć swoją wiarę i odzyskać nadzieję.

Aplikacja została opracowana na podstawie badań przeprowadzonych przez agentów duszpasterskich i kleryków.

Program jest dostępny w innych językach

Catecismo da Igreja Católica dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 59.0

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Catecismo da Igreja Católica

Czy próbowałeś Catecismo da Igreja Católica? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.